Виконавчий комітет Ліплявської сільської ради продовжує приймати гуманітарну та благодійну допомогу від благодійних організацій, фондів та передавати її тим, хто цього потребує.

Так, днями внутрішньо-переміщеним особам, які проживають в нашій громаді в приватних будинках було видано набори насіння овочів: моркви, цибулі, помідорів та капусти білоголової.

Ці посадкові матеріали в кількості 200 шт. надала Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Всеукраїнська асоціація громад» за підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку.

Щиро дякуємо за співпрацю та щиро бажаємо Вам процвітання та успіхів у ваших добрих справах.

Пам'ятаймо, що в цей важкий час важливо допомагати одне одному, бо підтримка робить нас сильнішими і наближує перемогу.

Надіємось на подальшу співпрацю та підтримку.

СЛАВА УКРАЇНІ!