#Час_діяти_Україно! - сезон грантового конкурсу 2023 оголошуємо відкритим!

Вчора, 08 травня, в місті Каневі відбулася презентація щорічного національного конкурсу «Час діяти Канівщино!». Презентував конкурс Фонд "МХП-Громаді"

Перед представниками територіальних громад Канівщини виступили директорка Фонду Тетяна Волочай, керівник відділу національних проєктів Володимир ПАНЧЕНКО, менеджер проектів Фонду Віталій Очеретяний

Від громади в презентації взяли участь представники сільської ради, ліцею та Будинку культури.

ОСНОВНІ УМОВИ УЧАСТІ У КОНКУРСІ

БЮДЖЕТ

Фінансування одного проєкту – до 100 000 гривень. Обов’язково – спів-фінансування. Одна команда має змогу подати одну чи більше проєктних заявок.

ДЛЯ КОГО

Органи місцевого самоврядування, комунальні установи, освітні заклади, заклади охорони здоров’я, неурядові організації.

ТЕМАТИКА ПРОЄКТІВ

Від освітніх, медичних, інфраструктурних до ініціатив з реабілітації ветеранів та підтримки розвитку української культурної ідентичності. Енергетична безпека.

Усі, хто бачить проблеми в своїх громадах, хто бажає вкладати сили в процвітання країни та громади, хто готовий стати рушієм позитивних змін ПІДКЛЮЧАЙТЕСЬ, час подавати заявки!

ПОДАТИ ЗАЯВКУ: https://timetoact.com.ua/

ПОСТАВИТИ ПИТАННЯ ОРГАНІЗАТОРАМ: timetoact@mhp.com.ua

ДЕДЛАЙН: 1 червня 2023 року.

ОГОЛОШЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ: 20 червня 2023 року.