Ліплявська сільська рада висловлює щиру подяку усім, хто в такий важкий та складний час для нашої країни не залишається осторонь, а вносить свій посильний внесок для досягнення нашої загальної цілі – ПЕРЕМОГИ!!!

Спільними зусиллями жителями сіл Ліплявської громади було зібрано сільськогосподарську продукцію, з якої у подальшому буде виготовлено Зелений борщ для ЗСУ.

Продукти були передані Благодійній Організації «Всеукраїнський рух «Взаємодія», яка планує нагодувати щонайменше 250 000 військових захисників. Нам з Вами вдалося зібрати велику кількість овочів та зелені, а саме: щавель, кріп, петрушка, зелена цибуля, часник, морква.

Дуже приємно жити і працювати з людьми, які вболівають та допомагають нашим захисникам. Поки такі люди живуть і працюють, то буде жити і наша нація українців.

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ! СЛАВА УКРАЇНІ!!! ГЕРОЯМ СЛАВА!!!