Щорічно в рамках відзначення Міжнародного дня захисту тварин проводиться конкурс «Домашні улюбленці».

Домашні тварини, які живуть пліч-о-пліч з людиною, постійно потребують її підтримки, турботи та догляду. Але натомість вони дарують нам свою любов та відданість. Домашній улюбленець часто замінює своєму господарю близьку людину, рятуючи від самотності та смутку, знімаючи стрес, а іноді й захищаючи від ворогів.

Участь в обласному етапі конкурсу, організатором якого є комунальний заклад «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради», взяли учні КЗ «Ліплявський ліцей».

За підсумками журі із 400 робіт, представлених на конкурс, І місце дісталося:

- Шевченко Рімі, учениці 10 класу комунального закладу «Ліплявський ліцей» Ліплявської сільської ради (керівник Джуриленко Леся Анатоліївна);

- Лісневській Анастасії, учениці 11 класу комунального закладу «Ліплявський ліцей» Ліплявської сільської ради (керівник Джуриленко Леся Анатоліївна);

- Тертичному Максиму, учню 3 класу комунального закладу «Ліплявський ліцей» Ліплявської сільської ради (керівник Джуриленко Леся Анатоліївна);

- Савченко Софії, учениці 2 класу комунального закладу «Ліплявський ліцей» Ліплявської сільської ради (керівник Джуриленко Леся Анатоліївна).

Ми щиро вітаємо переможців конкурсу «Домашні улюбленці», зичимо їй творчих злетів та чекаємо нових перемог!