Війна, що сьогодні відбувається на теренах України – наша спільна біда. Тому головним обов’язком кожного з нас є допомога нашим військовим -захисникам України.

Тільки разом, об’єднавши спільні зусилля, ми зможемо подолати важкі випробування, які випали на долю нашої країни.

З перших днів війни виконавчий комітет Ліплявської сільської ради активно допомагає тим, хто боронить країну на передовій.

На днях, до виконавчого комітету Ліплявської сільської ради, звернулось командування військової частини А4247 з проханням допомогти із усуненням дефіциту комплектуючих для транспортних засобів.

А вже на сьогодні, працівники виконавчого комітету за власні кошти, для потреб мінометної батареї 243 окремого батальйону ТрО, яка здійснює низку заходів із забезпечення національної безпеки і оборони у зоні відповідальності, закупили та передали всесезонні шини для болотистої місцевості.

Разом до Перемоги!!! Адже сильний, незалежний, згуртований український народ нікому не зламати