19 червня 2023 року відбулося засідання виконавчого комітету Ліплявської сільської ради. На порядку денному розглядались такі питання:

1. Про затвердження Порядку приймання робіт з  ремонту та утримання об'єктів  благоустрою населених пунктів Ліплявської сільської ради Черкаської області.

2. Про надання дозволу на вчинення правочину щодо купівлі-продажу земельної ділянки з розташованим на ній житловим будинком на користь малолітньої дитини.

3. Про схвалення внесення змін до бюджету Ліплявської сільської  територіальної громади на 2023 рік.

4. Про розгляд заяв щодо надання матеріальної допомоги.

5.Про затвердження плану роботи виконавчого комітету Ліплявської сільської ради на ІІ півріччя 2023 року.

В результаті розгляду питань порядку денного всі рішення прийняті одноголосно та будуть оприлюднені на офіційному сайті Ліплявської сільської ради.