На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 26.06.2003 № 444 «Про затвердження Порядку здійснення навчання населенням діям у надзвичайних ситуаціях»,  з метою забезпечення надання населенню інформації  з питань цивільного захисту та практичної допомоги зі створення консультаційного пункту при Ліплявській сільській раді  20 червня в залі засідань сільської ради відбулося навчання евакуації населення у разі виникнення катастрофічного затоплення.

У навчанні взяли участь представники навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Черкаської області Юрій ДРОГОВОЗ та Оксана ГОЛОВНЯ, сільський голова Сергій ГЕРАЩЕНКО, старости старостинських округів, працівники виконавчого комітету сільської ради.

Під час заходу розглянуто теми щодо організації і функціонування консультаційних пунктів, відпрацьовано навички з  евакуації населення у разі виникнення катастрофічного затоплення.