26 червня 2023 відбулася спільна нарада керівників закладів загальної середньої освіти Ліплявської сільської ради та Бобрицької сільської ради.

Під час наради обговорили підсумки 2022-2023 навчального року та пріоритетні напрямки роботи на 2023-2024 навчальний рік у закладах освіти Ліплявської та Бобрицької сільських територіальних громад.

Одним з питань наради було проведення державного аудиту закладів загальної середньої освіти.

З цим питанням на нараді виступила директор комунального закладу «Ліплявський ліцей» Ліплявської сільської ради Галина Кубар.

Вона у своїй доповіді поділилася з колегами досвідом проведення державного аудиту, так як КЗ «Ліплявський ліцей» перевірявся державною службою якості освіти у 2020 році.

Підсумовуючи результати наради подякували керівникам закладів освіти за проведену роботу, побажали вдалого старту нового навчального року та мирного неба усім учасникам освітнього процесу.