Молоде покоління бере приклад з наших ЗСУ, бере з їхніх щоденних подвигів наснагу на власні звершення...

28 червня, з нагоди Дня Конституції України, біля пам’ятника "Борцям за волю України" в м.Черкаси, пройшла традиційна церемонія нагородження обласними почесними відзнаками «Відмінник захисту України».

Відзнаки вручав начальник обласної військової адміністрації Ігор Табурець, який звертаючись до учасників дійства зазначив: "Захист України - почесний обов'язок. І не кожному дано його мужньо виконувати. Зараз ми маємо тих, на кого потрібно рівнятися. Слава всім воїнам, які сьогодні стоять на захисті нашої держави. А ви - наше майбутнє, переконаний, що ми боремося саме за нього."

На вручення відзнаки "Відмінник захисту України" прибули 62 здобувачі освіти з усієї області. Це учні, які продемонстрували найкращі уміння та знання у вивченні предмета "Захист України".

Серед нагороджених відзнакою був і Олександр ГОЛУБ, випускник КЗ «Ліплявський ліцей».

Щиро вітаємо нашого патріота з високою нагородою, та глибоко переконані, що він у майбутньому з честю зможе стати на захист України заради її незалежності та свободи!

Пишаємось тобою, Олександре, бажаємо нових злетів та перемог, здійснення всіх мрій!

Леся Джуриленко, педагог організатор КЗ «Ліплявський ліцей»