21 липня у Ліплявській громаді в Келебердянському СБК відбувся благодійний концерт заслуженої артистки України Олени Білоконь, метою якого стала допомога нашим військовим, які зараз знаходиться в гарячих точках України, а також підтримка морального духу українців, які кожного дня допомагають військовим та переселенцям.

Упродовж концерту вдалося зібрати 15400 грн, що вкотре доводить небайдужість людей до потреб української армії у період війни. Всі кошти будуть передані на потреби наших захисників Ліплявської громади, які зараз знаходиться під Бахмутом .

Сільський голова Сергій Геращенко щиро дякує Олені Білоконь за можливість дарувати людям трішки душевного спокою, та жителям громади за  активність і щедрість душі в такий тяжкий для нашої країни час.

Дякуємо всім, хто долучився до доброї справи!

Ми впевнені, вже скоро пісня України, яка перемогла! Все буде Україна!