Шановні медичні працівники Ліплявської громади!

Щиро вітаю з Днем медичного працівника сімейних лікарів, фельдшерів, медсестер, і всіх тих, хто справою свого життя обрав медицину!

Споконвіку більше за всі скарби світу цінувалося здоров'я людини. А тому професія медика, завжди була, є та залишається однією з найнеобхідніших і найшанованіших. Не має вищого і благороднішого покликання, аніж повертати людям життя, особливо у такий складний час, як сьогодні.

У цьому жертовному, щоденному служінні часто не маєте права на спокій, відпочинок, власні емоції чи навіть страх. І вдень і вночі ви поруч, аби встигнути допомогти хворому! У надважкий час ви на цілодобовій сторожі людського життя. Кожен із вас виконує надважливу функцію лікування та порятунку: чи то на прийомі, чи в операційній.

Бажаю вам, шановні медики, міцного здоров'я, терпіння, витримки, благополуччя, родинного тепла і людської шани.

Дякую вам за працю, за врятовані життя і всі ті десятки важливих справ, які ви робите щодня!

Нехай ваша професія завжди викликає довіру та повагу, а вас оточує вдячність пацієнтів, яким ви подарували радість повноцінного життя.

Миру усім вам і Перемоги!!!

З повагою - сільський голова Сергій Геращенко