В Ліплявській сільській раді  забезпечено  кваліфікований та своєчасний розгляд звернень громадян, що надходять до сільської ради. Передача надісланих звернень на розгляд інших органів в Ліплявській сільській раді не практикується, всі звернення розглядаються фахівцями сільської ради, при необхідності залучаються депутати сільської ради та члени виконкому.

Щоденно, упродовж робочого часу, громадяни мають можливість отримати необхідну допомогу та консультації в межах компетенції  сільської ради. Відповідно, налагоджений постійний контроль за своєчасністю реєстрації, розгляду та надання вмотивованих відповідей заявникам. Протягом першого півріччя 2023 року до сільської ради надійшло більше п’ятдесяти лише письмових звернень громадян. Здебільшого порушувалися питання соціального захисту, у тому числі надання матеріальної допомоги а також пільгового перевезення.  Мешканці громади висловлювали невдоволення незадовільним станом автомобільної дороги державного значення (Т-24-04) балансоутримувачем якої є Служба автомобільних доріг Черкаської області. З цього приводу і сільський голова і депутати різного рівня (за ініціативою сільської ради) постійно звертаються до  районного та обласного керівництва області. Поки що позитивний результат відсутній, як нам пояснюють, з об’єктивних причин, але як кажуть вода камінь точить, тож продовжуватимемо і надалі стукати у всі керівні двері.

Володимир Тікунов, начальник відділу

кадрового та юридичного забезпечення