Cтежити за своїм здоров’ям та вчасно проходити медичний огляд вкрай важливо.

За сприяння та підтримки благодійного фонду «МХП-Громаді» триває медичний проєкт «Лікар для села». В межах дії проєкту мандрує спеціальний мобіль з медичним обладнанням для проведення первинного обстеження та консультацій лікарів.

Цими днями безкоштовний медичний огляд пройшли 335 жителів Ліплявської громади. Під час прийомів у «мобільній лікарні» жителі громади мали змогу отримали консультації УЗД-спеціаліста, терапевта, офтальмолога, визначити рівень цукру в крові.

Приємно чути вдячні й задоволені відгуки пацієнтів, адже медична підтримка населення є надзвичайно важливою.

Дякуємо Фонд "МХП-Громаді" та ТОВ «НВФ Урожай» за організацію виїзду медмобіля з фахівцями медичної служби, які провели якісні медичні обстеження жителів Ліплявської громади.

Разом робимо важливе!