Для збереження існуючої мережі доріг комунальної власності від руйнування, покращення транспортного, пішохідного сполучення та безпеки дорожнього руху в селах нашої громади щороку проводиться ямковий ремонт.

З метою уникнення аварійних ситуацій та створення безпечного руху на найбільш пошкоджених ділянках дороги по вулицях Миру та Центральна у с.Ліпляве розпочався ямковий ремонт дорожнього покриття повітряно-струменевим методом за допомогою спеціальної техніки.

Вчасно вирішити проблему допомогло ПрАТ «Миронівська птахофабрика», яке надало таку техніку. Цими днями спецавтомобіль почав ремонтувати дорогу по вулиці Миру, а потім поновить дорогу по вулиці Центральній.

Підтримка Миронівської птахофабрики та в цілому МХП дуже важлива для Ліплявської громади. Ми щиро вдячні директорці ПрАТ «Миронівська птахофабрика» Ользі Форостяній за допомогу з ремонтом дороги та сподіваємось і надалі продовжувати взаємовигідне партнерство на благо громади – зауважив сільський голова Сергій ГЕРАЩЕНКО.