Черкаське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області повідомляє, що на Канівщині  зареєстровано випадок отруєння дикорослими грибами.  Постраждало  4 дорослих  людини, які госпіталізовані в важкому стані 08.08.2023 в КНП «Канівська Багатопрофільна лікарня».

Отруйні гриби містять отруйні речовини,  які  вибірково діють на внутрішні органи і системи людини, вражаючи шлунково-кишковий тракт, центральну нервову систему, серцево-судинну систему, печінку, нирки.

Щоб  не отруїтися грибами -  найкраще відмовитися від споживання дикорослих грибів, замінивши їх грибами, вирощеними в промислових умовах, котрі підлягають контролю та продаються в торгівельній мережі з супровідним документом, який гарантує безпечність в разі їх споживання.