Шановні жителі громади!

Від щирого серця вітаємо вас із Днем Державного Прапора України!

Синьо-жовтий стяг —  більше ніж прапор.  Сьогодні  - це символ  мужності  і боротьби, а скоро стане знаком Перемоги.

Під нашим національним прапором нині йдуть у бій кращі сини і  дочки українського народу. Нам знову доводиться захищати свій історичний вибір, право вільно жити на власній землі, територіальну цілісність і суверенітет своєї держави.

Наш прапор - наш оберіг і  наша  сила. Він надихає, підтримує нашу рішучість у  боротьбі з  російськими  варварами.

Мить, коли піднімається Прапор України та звучить Державний Гімн - це момент піднесення, який сповнює серця гордістю за рідну країну та її захисників. То ж нехай синьо-жовтий стяг і надалі вселяє в серця кожного українця віру в Перемогу над російським агресором.

Міцного здоров'я, невичерпної  енергії, оптимізму,  найголовніше — єднання заради  досягнення найголовнішої цілі — нашої Перемоги!

Сільський голова  Сергій Геращенко