Фото без опису

32-й рік поспіль наша держава відзначає головне національне свято – День Незалежності. Це свято стало можливим завдяки багатьом поколінням українців, які упродовж століть боролись за право жити та бути господарями на рідній землі.

На жаль, нині Україна продовжує відстоювати свою свободу і незалежність, проливаючи кров найкращих синів і дочок у жорстокій війні з окупантом. Серед воїнів, що захищають батьківщину під синьо-жовтим стягом, є і наші земляки. Шануємо кожного з них та схиляємо голову перед пам’яттю усіх українських воїнів, волонтерів, мирних мешканців, які своїм життям заплатили за нашу незалежність.

Від щирого серця зичу всім здоров’я, добра, достатку, щедрої долі, сили і наснаги в усіх гарних справах та починаннях. Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі.

Слава Україні! Героям слава!

 

З повагою - сільський голова Сергій Геращенко