Соціальна підтримка сімей військовослужбовців, які хоробро захищають нашу країну, та сімей загиблих захисників України – є приорітетним напрямком роботи Ліплявської територіальної громади.

8 серпня 2023 року на позачерговій сесії Ліплявської сільської ради депутатським корпусом було підтримано ініціативу сільського голови Сергія Геращенка про надання матеріальної допомоги на закупівлю твердого палива сім'ям військовослужбовців та прийнята цільова «Програма підтримки учасників бойових дій, Захисників і Захисниць України – мешканців Ліплявської територіальної громади», розмір якої складає 5000 гривень на родину.

Щоб отримати допомогу, потрібно просто надати відповідні документи. Усі документи приймає сільська рада чи старостинський округ.

На виділення зазначеної матеріальної допомоги з бюджету Ліплявської сільської ради передбачено 500 тис. гривень на 2023 рік.

На сьогодні вже 92 родини отримали таку матеріальну допомогу.