Це свято дає можливість нагадати кожному про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства.

Цей день — символ єдності поколінь, нагода сказати вам, шановні наші батьки, дорогі ветерани, теплі слова подяки за ваш внесок у розвиток нашого краю, за багаторічну самовіддану працю, доброту й мудрість. Ви зберегли і пронесли через все своє життя гідність, віру, любов, а ваш практичний життєвий досвід, невичерпна енергія, оптимізм та активна життєва позиція - гідний взірець для наслідування нам та нашим дітям.

З нагоди цього свята дякуємо за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього. Ваша праця, подвиг, шанобливе ставлення до людей – це незрівняний приклад для наслідування сучасній молоді.

Низький вам уклін та велика подяка за все, що ви зробили для своїх нащадків. Бажаємо вам добра і здоров’я, родинного затишку, любові і тепла ваших рідних! Довгих і щасливих вам років життя! Радійте успіхам дітей та онуків! Миру вам, оптимізму і благополуччя!

З повагою - сільський голова Сергій Геращенко, виконавчий комітет та депутатський корпус Ліплявської сільської ради