Таланти Ліплявської громади обєдналися у благодійних концертах у Степанецькій та Бобрицькій громадах, які проходили на підтримку Збройних Сил України.

29 вересня вокальні колективи " Горлиця" та "Берегиня"  Ліплявської громади взяли участь у благодійному  ярмарку - концерті "Вони захищають нас там, а ми підтримуємо їх тут", який проходив у с.Степанці.

1 жовтня хореографічний колектив «Дніпряночка» прийняв участь в благодійному заході "Сила нескорених", який проходив в сільському будинку культури с. Литвинець.

Артисти своїми піснями, танцями, всім, що від душі та істинно рідне серцю українця, проймали до сліз слухачів, об’єднуючи вірою, що ми особлива нація, йдемо вірною дорогою до перемоги під Єдиним мирним небом.

Дякуємо Степанецькій та Бобрицькій громадам, зокрема сільським головам Олександру Яременку та Олені Штефан, за запрошення та теплу зустріч.

Наші кроки, наша згуртованість наближають таку жадану Перемогу!