6 жовтня 2023 року на футбольному полі Бобрицького ліцею відбулися змагання з міні-футболу серед хлопців закладів освіти Ліплявської та Бобрицької громад.

У змаганнях взяли участь 5 команд хлопців, а саме: Бобрицького, Грищинецького, Литвинецького, Ліплявського та Келебердянського ліцеїв.

Результати змагань:

І місце – команда Ліплявського ліцею;

ІІ місце – команда Бобрицького ліцею;

ІІІ місце – команда Литвинецького ліцею.

Це була чудова можливість проявити себе, завоювати звання переможця і відстояти честь свого ліцею та громади.

Найсильнішими в цей день стали футболісти Ліплявського ліцею, але всі команди запам’яталися цікавою, напруженою боротьбою у кожному зіграному поєдинку та подарували незабутні враження вболівальникам злагодженою та емоційною грою.

Вітаємо переможців та учасників змагань! Бажаємо успіхів та нових спортивних звершень!