16 жовтня 2023 року відбулося засідання виконавчого комітету Ліплявської сільської ради. На порядку денному розглядались такі питання:

1. Про внесення змін до Програми «Поховання військовослужбовців, які загинули (померли) під час проходження військової служби в 2022- 2024 роках».

2. Про роботу відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Ліплявської сільської ради.

3. Про створення тимчасової діючої комісії при виконавчому комітеті Ліплявської сільської ради щодо проведення перевірки достовірності відомостей, наведених у заяві особи, що розмістила внутрішньо переміщених осіб на території Ліплявської сільської ради.

4. Про схвалення звіту «Про виконання бюджету Ліплявської сільської територіальної громади за 9 місяців 2023 року».

5. Про схвалення внесення змін до бюджету Ліплявської сільської територіальної громади на 2023 рік.

6.  Про розгляд заяв щодо надання матеріальної допомоги.

7. Про розгляд заяв щодо надання матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань.

8. Про розгляд заяв щодо надання матеріальної допомоги при народженні дитини.

В результаті розгляду питань порядку денного всі рішення прийняті одноголосно та будуть оприлюднені на офіційному сайті Ліплявської сільської ради.