11 жовтня 2023 року на базі Бобрицького закладу освіти відбулися зональні змагання Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед школярів Бобрицької та Ліплявської громад під девізом «Будь розумним, активним, творчим! Be Cool».

Захід був проведений з метою збільшення рухової активності, залучення до систематичних занять фізичною культурою та подальшої популяризації здорового способу життя серед школярів.

В естафетах змагалися команди учнів КЗ “Ліплявського ліцею”, КЗ “Келебердянського ліцею”, КЗ “Бобрицького ліцею”, КЗ “Литвинецького ліцею”, КЗ “Грищинецького ліцею”.

За результатами ігор було визначено переможців:

І місце – Ліплявський ліцей;

ІІ місце – Келебердянський ліцей;

ІІІ місце – Бобрицький ліцей.

Змагання пройшли в дружній атмосфері. Всі присутні отримали задоволення та позитивні емоції. Переможці були нагороджені грамотами.

Бажаємо учасникам змагань успіхів та нових спортивних звершень!