17 жовтня відбулося пленарне засідання позачергової, 37-ї сесії Ліплявської сільської ради восьмого скликання.

У роботі сесії взяли участь 15 депутатів сільської ради із 21, а також члени виконавчого комітету, керівники відділів, установ та старости сіл громади.

Загалом було розглянуто 16 питань порядку денного.

У ході роботи сесії депутати заслухали звіт про виконання бюджету Ліплявської сільської територіальної громади за 9 місяців 2023 року. Одноголосно підтримано рішення про внесення зміни до цільової Програми підтримки учасників бойових дій Захисників і Захисниць України – мешканців Ліплявської сільської територіальної громади на 2023-2025 роки. Підтримали рішення про внесення змін до штатного розпису КЗ «Келебердянський ліцей» та внесли зміни до бюджету громади на 2023 рік.

Низка питань стосувалась сфери земельних відносин.

Завдяки злагодженій роботі депутатського корпусу, з усіх винесених на розгляд питань були прийнятті відповідні рішення.

Сесія традиційно пройшла злагоджено та конструктивно.

Відповідно до регламенту Ліплявської сільської ради рішення з усіх питань порядку денного будуть оприлюднені на офіційному Веб-сайті сільської ради.