20 листопада 2023 року відбулося засідання виконавчого комітету Ліплявської сільської ради. На порядку денному розглядались такі питання:

1. Про внесення змін до Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Ліплявської сільської ради.

2. Про зміну статусу дитини, позбавленої батьківського піклування на статус дитини-сироти неповнолітньому Ященку Андрію Васильовичу.

3. Про присвоєння адреси об’єкту будівництва, який розташований на земельній ділянці з кадастровим номером 7122083900:02:002:0956.

4. Про погодження наміру забудови земельної ділянки по вулиці Миру, 25-А село Ліпляве Черкаського району Черкаської області.

5. Про присвоєння адреси об’єкту будівництва, який розташований на земельній ділянці з кадастровим номером 7122083900:02:002:0957.

6. Про підтвердження адреси житлового будинку по вулиці Малика, 34 село Ліпляве.

7. Про підтвердження адреси житлового будинку по вулиці Франка, 20 село Ліпляве.

8. Про розгляд заяв щодо надання матеріальної допомоги.

9. Про розгляд заяв щодо надання матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань.

10. Про розгляд заяв щодо надання матеріальної допомоги при народженні дитини.

В результаті розгляду питань порядку денного всі рішення прийняті одноголосно та будуть оприлюднені на офіційному сайті Ліплявської сільської ради.