Шановні жителі громади!

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи – день, який корінним чином перевернув свідомість українського народу, об’єднав прагнення мільйонів українців до кращого життя та змінив хід української історії.

День Гідності та Свободи – особлива дата для кожного свідомого українця, для кожного справжнього патріота, адже саме в цей день найгостріше відчувається сила єдності та безмежна гордість за те, що наша Батьківщина багата на справжніх героїв з великим серцем і високим духом, спроможних захистити національну свободу та боротися за щасливе майбутнє прийдешніх поколінь.

Вітаємо всіх з Днем Гідності і Свободи, бажаємо мирного неба над українською землею, добробуту, родинної злагоди у домівках та віри у щасливе майбутнє Української держави.

Низький уклін всім захисникам української державності, які назавжди залишаться в пам’яті народу та будуть гідним прикладом для майбутніх поколінь!

З повагою - сільський голова Сергій Геращенко, виконавчий комітет та депутатський корпус Ліплявської сільської ради