Підготовка господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення до опалювального сезону у селі Озерище Келебердянського старостинського округу Ліплявської громади відбувалося у плановому режимі.

Наразі в адміністративному приміщенні встановлений новий твердопаливний котел, проведена заміна чотирьох вікон для забезпечення енергоефективних заходів та фарбування фасаду.

Також проведені косметичні ремонти у приміщеннях фельдшерського пункту та клубу. Крім того в сільському клубі відремонтовано твердопаливний котел.

Встановлено нову дошку оголошень.

На даний час заготовлені дрова для опалення об’єктів соціальної сфери села для проходження опалювального сезону.

До роботи взимку та можливих блекаутів село Озерище готове. Село також забезпечено генератором та паливом до нього.