В рамках підготовчого етапу із розроблення комплексного плану просторового розвитку території Ліплявської сільської ради відбулася зустріч робочої групи з формування завдання на розроблення комплексного плану просторового розвитку території Ліплявської сільської ради відповідно до її затвердженого складу.

Участь в робочій групі взяв представник  ТОВ «Укргруппроект Плюс» та члени робочої групи з розробки Комплексного плану просторового розвитку території Ліплявської територіальної громади.

На робочій зустрічі було визначено основні тематичні напрями громадського обговорення щодо формування завдання для розроблення комплексного плану,  а саме:

- Модель розвитку території у довгостроковій перспективі;

- Забудова територій та господарська діяльність;

- Транспортна мобільність та інфраструктура;

- Обслуговування населення;

- Інженерне забезпечення території;

- Охорона земель, інженерна підготовка та благоустрій території.

Також було обговорено загальні пріоритети розвитку територіальної громади, в тому числі визначення основних заходів щодо сприяння залученню інвестицій, поліпшення умов життєдіяльності та господарської діяльності.