23 листопада 2023 року року провідний інспектор відділу запобігання НС Черкаського РУ ГУ ДСНС України у Черкаській області, лейтенант служби цивільного захисту Юлія Драгоненко спільно з представниками Служби у справах дітей Ліплявської сільської ради та фахівця соціальної роботи КЗ «ЦНСП Ліплявської сільської ради» провели рейд серед сімей Ліплявської громади, які перебувають на обліку як такі, що опинилися у складних життєвих обставинах, сімей ВПО та осіб похилого віку.  Бо, як свідчить статистика, саме ці категорії найчастіше стають жертвами пожеж та інших надзвичайних ситуацій.

У ході рейду було приділено особливу увагу пічному опаленню, стану електромереж та електрообладнання домівок. Співробітниця  ДСНС нагадала дорослим, щоб ті не залишали малолітніх дітей без нагляду та не дозволяли малечі самостійно користуватись опалювальними приладами. Особливу увагу було звернено на правильність дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій та надано інформаційні матеріали даним сім’ям.