День Святого Миколая традиційно розпочинає цикл зимових свят в Україні. Це величне свято і улюблений день дітлахів, які чекають на Святого.

Цього року День Святого Миколая Чудотворця ми вже відзначаємо  6 грудня. Він сповнений добротою, теплом, любов’ю, очікуванням справжнього дива - є особливим для усіх.

Сьогодні кожен з нас може бути своєрідним помічником Святого Миколая. Тож нехай це свято надихає на добрі вчинки і справи. Маленькі українці відчують любов, турботу та справжні сімейні цінності.

У цей світлий, особливий день, бажаємо всім здоров’я та злагоди, щоб наші діти жили під мирним небом та здійснювалися їхні найпотаємніші мрії. Віри всім та Перемоги Україні!

З повагою сільський голова Сергій Геращенко, виконавчий комітет та депутатський корпус Ліплявської сільської ради