Шановні працівники і ветерани органів місцевого самоврядування, шановні депутати!

Щиро вітаю Вас з професійним святом — Днем місцевого самоврядування в Україні!

Це свято не тільки тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів, а й свято нашої територіальної громади, свято кожного її мешканця, адже разом ми громада, що вирішує питання місцевого значення, які відіграють вирішальну роль у розвитку та розбудові наших сіл, забезпеченні їх життєдіяльності. Представляти громаду, знати її проблеми і докладати всіх зусиль для їх вирішення – почесна і відповідальна місія.

Особливі слова подяки і шани сьогодні ветеранам служби в органах місцевого самоврядування, які віддали часточку своєї душі в її становлення та розвиток. Нехай ваш багатий досвід роботи в органах самоврядування стане часткою творчої роботи кожного з нас.

Сьогодні спільне завдання всіх українців − відстояти незалежність і цілісність держави та побудувати Українську державу європейського зразка.

Від усього серця бажаю всім міцного здоров’я, щастя, родинного затишку, достатку і добробуту, миру і злагоди, витримки, оптимізму та нових професійних здобутків.

Будьмо вільними і незалежними!

Україна вистоїть! Україна переможе!

З повагою – сільський голова Сергій Геращенко

.