З нагоди свята Святого Миколая до дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, що перебувають в складних життєвих обставинах, а також дітей загиблих та зниклих безвісти військовослужбовців Ліплявської громади завітали гості з солодкими подарунками.

Кожна дитина чекає на подарунки від Святого Миколая. Тож, за доброю традицією, виконавчий комітет сільської ради та Служба у справах дітей Ліплявської сільської ради привітали дітей зі святом та побажали, щоб чудо Святого Миколая не оминуло жодної домівки і наповнило особливою радістю серця всіх діточок. Щоб добро й милосердя об’єднували дорослих заради щастя дітей, а Святий Миколай оберігав всіх дітей з дитинства і протягом усього життя дарував мирне небо, радість, щастя і віру.

Зі святом Вас, дорогі діточки!