Українська хустка-традиційна, різна, легка ,тепла… А ще, для кожного рідна. Бо зазвичай хустка переходить від матері до дочки. Мамина хустка ,як оберіг, як пам’ять роду, супроводжує і не дає забути історію, традиції свого роду-народу.

Сьогодні дуже часто можна побачити на сучасній жінці хустку. Адже хустка-це символ нашого народу, що символізує любов та свободу, вірність традиціям і партіотизм.

Хустка супроводжувала українців від народження і до останнього дня, є символом прихильності, любові, вірності, прощення, скорботи, оберегом та важливим ритуальним предметом. Нею накривали новонародженого ,її дарували на хрестини. Ними перев’язували синів, коли проводжали до армії. На сватання дівчата виносили хустку судженим на знак згоди. Хусткою три рази покривали наречену- перехід до статусу заміжньої жінки.

КЗ «Келебердянський ліцей» також активно долучилася до відзначення Дня української хустки.