Військові Збройних Сил України є прикладом самовідданості та героїзму для нашої молоді, для кожного громадянина України.  Це – свято спадкоємності героїчних традицій нашого народу, сили духу і мужності, самовідданості, свято благородства, якими володіють справжні оборонці, це свято кожного, хто віддає свої знання, силу, професіоналізм справі захисту нашої держави.

6 грудня 2023 року з нагоди Дня Збройних Сил України було проведено спортивні заходи у військово-патріотичному мотиві на базі КЗ «Ліплявський ліцей» та КЗ «Келебердянський ліцей» між учнями всередині кожної школи. В заходах приймали учні старших класів, вони показали свою спритність, кмітливість, винахідливість, витривалість та отримали дуже багато позитивних емоцій.

Дякуємо учням за свій внесок у здорове майбутнє України, а також бажаємо нашим захисникам та захисницям козацького здоров’я, міцного духу, стійкості у боротьбі з ворогом за незалежність і територіальну цілісність України.

Маргарита Осауленко, інспектор відділу освіти

молоді, спорту та культури