9 грудня 2023 року аматорський хореографічний колектив «Дніпряночка» Ліплявського СБК взяв участь у обласному фестивалі-конкурсі «Світлячок»,  присвяченому пам’яті  загиблого воїна АТО, учасника бойових дій, героя Руслана Шеремета та всіх полеглих воїнів, які віддали своє життя за Україну.

Руслан був активним учасником народного хореографічного колективу «Любава» с. Піщане, під керівництвом своєї матері, заслуженого діяча культуру, Любові Петрівни Шеремет. За добру та світлу вдачу друзі дали воїну позивний «Світлячок». Після загибелі сина Любов Петрівна заснувала фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва “Світлячок”, який  проходить вже 8-й рік поспіль.

У фестивалі - конкурсі взяли участь 27 хореографічних колективи з Черкаської області. І як результат – колектив «Дніпряночка» отримав призові місця у двох номінаціях:

2 місце – у номінації «Народна хореографія»

3 місце - у номінації «Сучасна хореографія».

«Я щиро пишаюся і радію успіхам своїх вихованців. Вітаю, вас, дівчатка, ви великі молодці!!! Висловлюємо слова вдячності сільському голові Сергію Геращенку за надану нам можливість прийняти участь у конкурсі! Враженнями і позитивом, ми надихнулися на рік вперед! Прекрасна організація, чудові, креативні, варті аплодисментів всі конкурсанти! Конкуренція була неймовірна!», - поділися своїми враженнями після конкурсу керівник колективу Ірина Виноградова.

Вітаємо хореографічний колектив «Дніпряночка» та керівника хореографічного колективу Ірину Виноградову із здобутими призовими місцями в VIІІ обласному фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва “Світлячок” та бажаємо подальших успіхів!

Вічна пам’ять та доземний уклін всім загиблим воїнам! Ваш подвиг назавжди залишиться у наших серцях!