13 грудня 2023 року відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти Ліплявської сільської територіальної громади, яка була присвячена актуальним для наступного року питанням. Традиційно нараду проводила начальник відділу освіти, молоді, спорту та культури Тетяна П’ясецька.

Обговорили такі питання:

- про підсумки роботи закладів освіти І півріччі 2023-2024 навчального року»;

- новий формат організації шкільного харчування;

-  захист прав дітей в цифровому середовищі;

- виконання Закону України «Про освіту» ст. 30 «Прозорість та відкритість закладу освіти»;

- посилення заходів безпеки та дотримання вимог чинного законодавства при здійсненні перевезень дітей;

- безпека життєдіяльності учасників освітнього процесу під час зимових канікул;

- організація роботи з підготовки до видачі документів про освіту випускникам 2024 року;

- проведення ІІ (районного) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів – перші успіхи, зауваження, рекомендації;

- проведення профорієнтаційної роботи серед школярів;

- профілактика правопорушень серед учасників освітнього процесу;

- стан виховної роботи в закладах освіти;

- створення безпечних умов в закладах загальної середньої освіти.

За результатами наради директори шкіл отримали методичні рекомендації та доручення, напрацювали план першочергових завдань на наступний рік.