18 грудня 2023 року відбулося засідання виконавчого комітету Ліплявської сільської ради. На порядку денному розглядались такі питання:

1. Про утворення міждисциплінарної команди для організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах на території  Ліплявської сільської ради.

2. Про затвердження висновку щодо визначення місця проживання неповнолітньої дитини Фещенка Є.Л.

3. Про схвалення проекту Програми соціально-економічного та культурного розвитку Ліплявської  сільської ради на 2024 рік.

4. Про схвалення внесення змін до бюджету Ліплявської сільської територіальної громади на 2023 рік.

5. Про схвалення проєкту бюджету Ліплявської  сільської територіальної громади на 2024 рік.

6. Про присвоєння адреси об’єкту будівництва, який розташований на земельній ділянці з кадастровим номером 7122082300:02:001:1657.

7. Про погодження наміру забудови земельної ділянки по вулиці Набережній, 20-А село Келеберда Черкаського району Черкаської області.

8. Про присвоєння адреси об’єкту будівництва, який розташований на земельній ділянці з кадастровим номером 7122083900:02:001:0076.

Доповідає:

9. Про погодження будівництва прибудови до житлового будинку по вулиці Миру, 36 село Ліпляве Черкаського району Черкаської області.

10. Про видачу дублікату свідоцтва про право власності на нерухоме майно.

11. Про розгляд заяв щодо надання матеріальної допомоги.

12. Про розгляд заяв щодо надання матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань.

13. Про затвердження плану роботи виконавчого комітету Ліплявської сільської ради на І півріччя 2024 року.

В результаті розгляду питань порядку денного всі рішення прийняті одноголосно та будуть оприлюднені на офіційному сайті Ліплявської сільської ради.