Шановні жителі Ліплявської громади!

Прийміть найщиріші вітання з величним, світлим та радісним святом - Різдвом Христовим! Святом, яке об’єднує у собі і наше безтурботне дитинство, і наше тривожне сьогодення, і мрії про щасливе, мирне майбутнє.

Бажаємо вам щоб цьогорічне Різдво стало початком нової щасливої дороги в новий щасливий, мирний рік.

Нехай це величне свято згуртовує усіх нас – і тих, хто зустрічає ці свята в дружньому сімейному колі, і тих, хто знаходиться далеко від рідної домівки. Сьогодні низький уклін і шану віддаємо нашим військовим, які стоять на захисті рідної Вітчизни, їх сім'ям, а полеглим Героям – вічна пам’ять і слава...

Нехай тепло Різдвяного вогню зігріває ваші серця протягом усього року, а світло Різдвяної зірки осяє кожного добротою, милосердям, терпінням. Нехай смачною і вдячною буде вечеря, життя - радісним, а колядники засіють добірним зерном любов, віру, надію і МИР.

З повагою - сільський голова Сергій Геращенко, виконавчий комітет та депутатський корпус Ліплявської сільської ради