Шановні жителі Ліплявської громади!

Прийміть найщиріші вітання з прийдешнім Новим Роком!

Ось і завершується 2023 рік. Ми знову перегортаємо ще одну сторінку нашої історії життя. У новий рік ми входимо із новими сподіваннями – на добрі зміни, на краще життя для себе та своєї родини, для своєї рідної землі.

Ми рухаємося вперед, роблячи добрі справи для нашої територіальної громади. Ми об’єдналися навколо спільної мети – Перемоги України над ворогом. Вдячні усім, хто працював для розвитку громади в культурних, освітніх медичних закладах, соціальній та економічній сферах, у комунальному господарстві та бізнесі. Вдячні волонтерам, які допомагають нашим Збройним силам України. Дякуємо всім, хто боронить нашу країну, за мужність та героїзм!

Нехай 2023-й рік забере із собою всі негаразди, а Новий 2024-й рік принесе всім нам найголовніше – Перемогу та Мир.

Зичимо вам та вашим родинам міцного здоров’я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя!

Щасливого всім Нового 2024 року!

З повагою - сільський голова Сергій Геращенко, виконавчий комітет та депутатський корпус Ліплявської сільської ради