Підходить друга річниця війни. Ми не зламалися. Не стали на коліна. Ми стоїмо. Стоїмо з гордістю і великою незламною вірою у Перемогу!

Ось такі незламні люди живуть у селі Озерище Ліплявської громади та продовжують допомога нашим Захисникам і Захисницям, а саме, виготовляти окопні свічки.

Над цим працюють всі працівники старостинського округу та жителі села Світлана Тенетко і Віта Пирожкова. І кожен має своє поле робіт. На виготовлення таких свічок витрачається чимало матеріалу. Його допомагає збирати небайдужий мешканець села - Соколовський Володимир, а це банки та парфін.

Це вже не перша благодійна допомога нашим Захисникам і Захисницям.

На днях всі окопні свічки були передані на передову, у військові частини, де проходять службу наші земляки – Мізін О.М. та Демченко В.І.

Щира подяка всім небайдужим жителям села Озерище за допомогу у виготовленні свічок.

Для нас немає поганої погоди, для нас немає слова – не можу чи не хочу, для нас єдине –  ми будемо робити усе, щоб допомагати нашим військовим та пришвидшувати нашу Перемогу!