Ліплявська громада знову у скорботі. У боях з російськими окупантами загинув 42-річний житель нашої громади з села Ліпляве – Русенко Михайло Михайлович.

Захисник загинув 9 січня 2024 року під час виконання бойового завдання в Донецькій області. У військового залишилась дружина, два сини, батьки.

Поховають Героя завтра, 14 січня, у селі Ліпляве.

Тіло загиблого Героя привезуть в село Ліпляве завтра, 14 січня, орієнтовно з 10.30 до 11.00 год.

Закликаємо жителів громади гідно зустріти нашого Героя, сформувавши живий коридор від Хутора Писаренків по вулиці Шевченка і до будинку де він жив по вулиці Березовий Гай.

Церемонія прощання розпочнеться о 11.00 годині за адресою: село Ліпляве, вулиця Березовий Гай, 13.

Сільський голова Сергій Геращенко, депутати сільської ради та виконавчий комітет висловлюють щирі співчуття рідним та близьким загиблого воїна.

Глибоко співчуваємо та розділяємо Ваше горе.

Вічна пам'ять, честь і шана Герою!

У разі виникнення змін, повідомимо вас додатково.