Висловлюємо щиру подяку кожному жителю сіл Ліпляве, Келеберда, Озерище, Прохорівка, Сущки Ліплявської громади, хто не залишається осторонь того, що відбувається сьогодні в нашій країні, хто долучається до допомоги та робить все для того, щоб в нашій державі якнайскоріше запанував мир та спокій.

Дякуємо за допомогу всім жителям громади, які принесли продукти харчування у пункти збору кожний в своєму селі, а це близько 5 тонн. Це сьогодні неоціненний внесок, адже всі зібрані продукти харчування (картопля, морква, цибуля, консервація, борошно, олія, крупи, консерви тощо) поїхали до жителів Комиш-Зарянської територіальної громади Запорізької області, які на даний час виїхали до Запоріжжя, бо їхня громада перебуває в окупації.  Можливо саме Ваш пакунок врятує чиєсь життя!

Дякуємо за згуртованість та допомогу!

Дуже приємно, що в наш нелегкий час, існують люди, які завжди готові прийти на допомогу іншим і роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця.

Сільський голова Сергія Геращенко, виконавчий комітет Ліплявської сільської ради