Шановні добровольці Збройних Сил України, Національної Гвардії, Територіальної оборони, МВС та СБУ!

Від імені Ліплявської громади щиро вітаємо Вас із Днем українського добровольця!

Ви – приклад для наслідування усіх українців. Ви першими за покликом душі та серця стали на захист своєї країни. Ви – справжні Герої, лицарі духу, добра та відданості. Не заради орденів, а за покликом сердець взялися за зброю, коли над Україною нависла смертельна загроза. Сьогодні ворог все ще нездоланий. Проте з такими людьми, як наші сміливі добровольці, які наповнені силою, мужністю та жагою до свободи ми досягнемо свого. Воля у нас в крові, незалежність – це те, що належить нам по праву. Українські добровольці – це сила нескореної нації.

Вдячні тим, хто були у перших рядах Героїв-добровольців у 2014 році. Хто, у 2022 році знову добровольцями пішли у військкомати, а також стали в ряди підрозділів Територіальної оборони.

Вічна пам'ять загиблим Героям. Вони золотими літерами вписали свої імена в історію України.

Зі святом Вас, Герої! Міцного здоров’я і лицарської звитяги!

Слава Україні!

Слава Українським Добровольцям!

З повагою, сільський голова Сергій Геращенко, виконавчий комітет та депутатський корпус Ліплявської сільської ради