«Млинці подяки» - це благодійний захід, основною метою якого є віддячити та низько вклонитися захисникам та захисницям України. Адже саме зараз вони найбільше потребують нашої турботи, домашнього затишку та теплоти рук справжніх українських жінок-берегинь.

В рамках цього заходу жителі нашої громади приготували для наших військових млинці, близько 2 тис., та надали продукти для їх приготування.

Ініціатором заходу виступила благодійна організація «Всеукраїнський рух «Взаємодія», яка закликала долучитися усіх бажаючих в період Масниці до приготування для захисників однієї з традиційних українських страв – млинців.

Господині зізнаються, що в кожний випечений млинець вкладали часточку своєї душі та свою любов.

Готові млинці будуть передані бійцям, що захищають нас, як прояв подяки і підтримки.

Щиро дякуємо усім, хто долучився до акції! Українці – одна велика родина, тож продовжуймо й надалі підтримувати одне одного та особливо тих, хто заради нашого життя весь час проводить у небезпеці та важких умовах!

Слава Україні! Слава ЗСУ!