В класі безпеки Ліплявського ліцею пройшло три заняття:

з мінної та пожежної безпеки, надання першої домедичної допомоги, дії вчителів та здобувачів освіти під час сигналу “Повітряна тривога”, які провели провідний інспектор ВЗНС Черкаського РУ ГУ ДСНС України у Черкаській області Драгоненко Юлія Ігорівна та взводний медик Петриченко Владислава Олегівна спільно з командою ДЮРП «РЯТІВНИК» КЗ “Ліплявський ліцей” Ліплявської сільської ради.

Здобувачі освіти мали змогу поповнити свої знання, отримали вичерпні відповіді на запитання та набули нових навичок, які надали їм фахівці Служби порятунку.

Особливо яскраві емоції в старшокласників викликала можливість перевтілитись в рятувальну команду і надати домедичну допомогу.

Щиро вдячні пані Юлії та Владиславі, адже саме завдяки вам ми маємо можливість навчати дітей більш яскраво та цікаво.

Разом крокуємо до безпечного майбутнього.