Щиро вітаємо з професійним святом - Днем працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення – колектив Ліплявського сільського комунального підприємства «Добробут»!

Комунальні блага стали настільки звичними, що ми не замислюємось, якою важкою працею забезпечується стабільна робота комунального господарства. Сьогодні важко уявити життя без роботи цієї служби. Працівники СКП «Добробут» на чолі з директором Василем Неродою дбають про благоустрій і чистоту сіл громади.

Попри нинішні негаразди й труднощі, працівники галузі докладають усіх зусиль, щоб благоустрій був забезпечений.

Дякуємо вам за нелегку працю і від щирого серця бажаємо міцного здоров’я, добробуту і достатку, впевненості у завтрашньому дні, миру і злагоди!

З повагою сільський голова Сергій Геращенко, виконавчий комітет та депутатський корпус Ліплявської сільської ради