25 березня 2024 року відбулося засідання виконавчого комітету Ліплявської сільської ради. На порядку денному розглядались такі питання:

1. Про благоустрій населених пунктів Ліплявської сільської ради та підтримання належного санітарного стану.

2. Про запобігання виникнення надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру на території Ліплявської сільської ради.

3. Про видачу дублікату свідоцтва про право власності на нерухоме майно.

4. Про підтвердження адреси житлового будинку по вулиці Миру, 123 село Ліпляве.

5. Про погодження наміру реконструкції житлового будинку по вулиці Миру,123 село Ліпляве Черкаського району Черкаської області.

6. Про підтвердження адреси житлового будинку по вулиці Котляревського, 3 село Озерище.

7. Про підтвердження адреси житлового будинку по вулиці Антонова,17 село Прохорівка.

8. Про розгляд заяв щодо надання матеріальної допомоги при народженні дитини.

9. Про розгляд заяв щодо надання матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань.

10. Про розгляд заяв щодо надання матеріальної допомоги.

В результаті розгляду питань порядку денного всі рішення прийняті одноголосно та будуть оприлюднені на офіційному сайті Ліплявської сільської ради.