Енергетичний сектор України у процесі відбудови потребує радикальних змін та повного втілення євроінтеграційних реформ.

Незважаючи на всі виклики та труднощі — ми плануємо майбутній розвиток та трансформацію енергосистеми України!

Ця трансформація передбачатиме стале забезпечення споживачів енергією, зменшення енергетичної бідності та підвищення енергетичної безпеки. Застосування інноваційних рішень та технологічних можливостей дозволить максимально інтегруватися до Європейського співтовариства на засадах сталого розвитку з урахуванням Європейського зеленого курсу.

Органи місцевого самоврядування, які дбають про розвиток міста, а також про ефективне використання ресурсів, активно впроваджують енергоефективні заходи, які допомагають економити місцеві бюджети.
23 – 24 травня 2024 року у м. Києві (пр-т Берестейський, 40-Б) у ВЦ «АККО Інтернешнл» відбудеться виставка альтернативної енергетики та розподіленої генерації Green Expo.

Виставка буде супроводжуватися актуальним контентом, а саме:

23.05.2024 Green Energy Forum, присвячений відновлюваним джерелам енергії та енергоефективності.

Питання до обговорення:

• Зелене відновлення, як основа майбутньої стратегії повоєнної відбудови;
    • Енергонезалежні регіони: потреби громад та можливості бізнесу;
    • Eco Smart Cities та енергоефективність.

24.05.2024 Практична конференція-діалог «Charge Up! Ukraine-2024».

Питання до обговорення:

1. Поточний стан та перспективи розвитку зарядної інфраструктури в Україні;
      Впровадження норм законодавства, щодо стимулів при встановленні та підключенні зарядних станцій
    2. Інвестиції в бізнес зарядної інфраструктури.
    3. Захід відбудеться за підтримки та участі Держенергоефективності та Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад».

З великою повагою та надією на партнерство, запрошуємо до співпраці — взяти участь.

Участь у заході безкоштовна. Реєстрація обов’язкова.
Реєстрація: https://greenexpo.ticketforevent.com/?draft_mode=on
З питань участі: тел.: +380 (67) 375-7637
Детальніше про виставку https://greenexpo.com.ua та за телефоном +380 (67) 214-8596 (Viber, Telegram), Пилипенко Юлія