Міжнародна організація з міграції ( МОМ) за фінансової підтримки Уряду Японії  запрошує ветеранські організації та установи подаватися на гранти з метою згуртування українського суспільства та посилення стійкості місцевих громад через сприяння реінтеграції ветеранів, членів їхніх сімей та сімей загиблих у цивільне життя.

Програми як для громад так і для організацій запроваджуються в рамках проєкту «Стійкі та інклюзивні громади в Україні».

Учасники, після подання заявок на участь, пройдуть конкурсний відбір, після чого переможці отримають матеріальну допомогу до 15 000 євро та навчання для персоналу.

Більш детальна інформація про умови участі у програмах, форми заявок до подання та інструкції щодо заповнення заявок тут:

Для громад Грантова програма для громад від Міжнародної організації з | IOM Ukraine

Для ветеранських організацій/установ Грантова програма для ветеранських організацій/установ від | IOM Ukraine