10 травня 2024 року о 10:15 відбулася Всеукраїнська національно-патріотична онлайн-руханка до Всесвітнього дня руху заради здоровʼя.

Організаторами руханки є ГО «Об'єднані спортом», Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», Національна скаутська організація України «Пласт», Федерація легкої атлетики України, ГО «ЮкрейнЕктів».

Метою проєкту є привернення уваги українців до фізичної активності та наголосити на важливості фізичного здоров’я.

Всесвітній день руху заради здоров’я це:

- збільшення рівня фізичної активності серед українців: заохотити людей різного віку та рівня підготовки долучитися до фізичної активності; зробити фізичну активність доступною та цікавою для всіх; сприяти покращенню фізичного та психоемоційного стану населення;

- покращення фізичного та психоемоційного стану населення: зміцнити м'язи та серцево-судинну систему; підвищити імунітет та стійкість до захворювань; покращити настрій та самопочуття; знизити рівень стресу та тривоги;

- підвищення рівня патріотизму та єднання українців: об'єднати українців з різних куточків країни; зміцнити патріотичний дух та єднання нації; виховати в молоді любов до України та її історії; створити позитивний імідж України на міжнародній арені;

- створення позитивного іміджу України на міжнародній арені: продемонструвати світу єдність та силу українського народу; популяризувати українську культуру та традиції.

Тож, до заходу долучилися й мешканці Ліплявської громади, для яких руханка стала чудовою нагодою провести час разом, зарядитися позитивом та підтримати активний спосіб життя.

#НаціональнаРуханка_UBS